16سبتامبر2019

دوشنبه, 25 شهریور 1398

ارایه خدمات صندوق بازنشستگی کشور از طریق درگاه ملی دفاتر پیشخوان دولت

درراستای تفاهم سازمان بازنشستگی کشور و کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، خدمات این سازمان از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارایه خواهد شد.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن ۴ خدمت این صندوق برای بازنشستگان تحت پوشش قرار است از شنبه آینده در دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهروز انتظاری صدور حکم بازنشستگی و فیش حقوقی، پاسخ به استعلامات و صدورکارت منزلت بازنشستگان را از مهمترین خدمات صندوق بازنشستگی برشمرد و گفت: از این پس این خدمات از دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان ارائه می شود.

وی با بیان اینکه هزینه صدور فیش حقوقی و حکم بازنشستگی 1000 تومان است هزینه استعلام را 3000 تومان وهزینه صدور کارت منزلت را برای بازنشستگان دولت 4500 تومان اعلام  و تاکید کرد: برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده مالی ، دفاتر پیشخوان دولت موظفند درقبال دریافت هرگونه هزینه ای رسید تحویل بازنشستگان دهند.

انتظاری با اشاره به اینکه فرایند صدور کارت منزلت قبل از اجرای این طرح دوماه طول می کشید گفت: حداکثر زمانی را که بازنشستگان باید در دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت این 4 خدمت صندوق بازنشستگی از جمله کارت منزلت منتظر بمانند 10 دقیقه است.

 

وی دسترسی آسان تر به مراکز ارائه خدمات در سراسر کشور و کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و انرژی بازنشستگان را از مهمترین اهداف پیش بینی شده دراجرای این طرح دانست.

 

انتظاری همچنین به سامانه ارتباطات مردمی صندوق بازنشستگی کشوری که اخیرا راه اندازی شده است اشاره کرد و افزود: بازنشستگان تحت پوشش می توانند برای مطرح کردن مشکلات خود با کارشناسان متخصص در حوزه های مالی و حقوقی با شماره تلفن 8523 تماس بگیرند.

وی گفت: صندوق بازنشستگی کشوری در مرحله دوم قرار است 14 خدمت دیگر خود را از طریق دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان تحت پوشش خود ارائه دهد.

لذا از دفاتر محترم تقاضا می شود با توجه به پیش بینی مراجعات در روزهای ابتدای طرح،اقدامات لازم در خصوص تکریم مشترکین بعمل آورند.

شایان ذکر است صدور کارت منزلت برای دفاتری مقدور است که دارای پرینتر مخصوص چاپ کارت PVC هستند.

آدرس از نقشه

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :24
بازديد اين هفته :5
بازديد اين ماه :256
مجموع آمار بازديد ها :54905