21نوامبر2019

پنج شنبه, 30 آبان 1398

خدمات صندوق بازنشستگی کشور / ثبت نام ثبت نام متقاضیان سهام بیمه ملت

درراستای تفاهم سازمان بازنشستگی کشور و کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، ثبت نام متقاضیان سهام بیمه ملت ویژه بازنشستگان کشوری در  دفاتر پیشخوان دولت شروع شد.

به اطلاع دفاتر محترم پیشخوان دولت میرساند با توجه به فراخوان سازمان بازنشستگی کشور در خصوص ثبت نام خرید سهام بیمه ملت با شرایط وِیژه برای بازنشستگان کشوری ، نامبردگان برای ثبت نام به دفاتر مراجعه خواهند کرد لذا از دفاتر محترم تقاضا می شود با توجه به پیش بینی مراجعات ،اقدامات لازم در خصوص تکریم مشترکین بعمل آورند.

شایان ذکر است مدت طرح مذکور اول لغايت ۱۵ دي ماه ۹۵ خواهد بود.

دریافت فایل راهنمای ثبت نام متقاضیان

 

اطلاعات بیشتر در خصوص طرح مذکور

 


هلدينگ مالي صندوق بازنشستگي کشوري، با انتشار اطلاعيه اي، ضمن اصلاح تاريخ آغاز فروش تسهيلات مربوط به سهام بيمه ملت به بازنشستگان کشوري، شرايط، ضوابط و چگونگي خريد آن را اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، هلدينگ مالي صندوق بازنشستگي کشوري در ابتداي اين اطلاعيه با اشاره به اهداف و مزيت هاي خريد سهام بيمه ملت، تصريح کرده است: با توجه به سياست هاي اخير صندوق بازنشستگي کشوري، مقرر شده تا در راستاي توانمندسازي هرچه بيشتر بازنشستگان کشوري، سهام برخي از شرکت هاي مالي و خدمت محور، شناسايي و پس از مذاکره و خريداري از طريق بازار بورس، با اختصاص تسهيلات لازم به بازنشستگان فرهيخته مشترک اين صندوق واگذار شود.
در ادامه اين اطلاعيه ضمن اصلاح تاريخ آغاز فروش سهام از ۲۸ آذر به اول دي ماه، آمده است: بدين منظور از کليه بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگي کشوري دعوت مي شود از تاريخ اول لغايت ۱۵ دي ماه ۹۵ با توجه به شرايط و ضوابط اعلام شده زیر اقدام نمایند:

هلدينگ مالي صندوق ضوابط و شرايط اختصاص تسهيلات و سهام بيمه ملت را به اين شرح اعلام کرده است:

۱-تعداد سهام در نظر گرفته شده براي هر بازنشسته حداکثر معادل ۲ درصد متوسط مستمري ساليانه است؛
۲-تسهيلات در نظر گرفته شده براي خريداري اين سهام، قرض الحسنه و بدون کارمزد و بهره است؛
۳-مدت بازپرداخت ارزش سهام اختصاص يافته، حداکثر ۳۶ ماه از مستمري بازنشسته محترم کسر خواهد شد؛
۴-سهام بلافاصله به نام بازنشسته محترم منتقل مي شود؛
۵-هرگونه سود توزيع شده ساليانه اين سهام از تاريخ خريداري تماماً متعلق به بازنشسته محترمِ صاحب سهم خواهد بود؛
۶-با توجه به محدوديت منابع مالي و تعداد سهم اختصاص يافته به اين طرح، در صورت افزايش درخواست هاي واصله بيش از تعداد پيش بيني شده، اين امکان براساس اولويت زماني ثبت نام در سايت، به بازنشستگان محترم اختصاص خواهد يافت.
بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگي کشوري، در زمان ثبت نام بايد توجه داشته باشند که ذکر شماره دفتر کل بازنشستگي، شماره ملي، شماره تلفن همراه الزامي بوده و در صورت برخورداري از کد سهامداري در سازمان بورس و اوراق بهادار درج آن در فرم مربوطه موجب تسريع در اقدامات بعدي مي شود. همچنين تکميل فرم مربوطه، حقي را براي دريافت سهام به متقاضي ايجاد نخواهد کرد.
در اين اطلاعيه همچنين تاکيد شده است: خريداري و اختصاص سهام به بازنشستگان کشوري، تنها در صورت تکميل فرم شماره۲ و تحويل آن به هلدينگ مالي صندوق، ميسر خواهد شد.

آدرس از نقشه

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :14
بازديد روز گذشته :11
بازديد اين هفته :59
بازديد اين ماه :602
مجموع آمار بازديد ها :56203